www.manchester.cz www.manchester.sk www.manchester.pl www.manchester.hu www.manchester.com.es www.manchester.co.ee www.stayinmanchester.co.uk

Práca

Väčšina ľudí prichádza do Veľkej Británie za prácou. Za vyšším životným štandardom, za vyššími zárobkami. Dôvod je veľmi prostý. Veľká Británia umožňuje od roka 2004 legálne pracovať občanom nových členských štátov EU. Mzda sa pravidelne zvyšuje, z Vašej mzdy si môžete dovoliť podstatne viac ako predtým v ČR. Bez preháňania sa dá povedať, že to, čo vo Veľkej Británii ušetríte, v ČR nezarobíte.

. Aj keď sa špecializujeme hlavne na ubytovacie služby, žijeme v Manchestere dlhší čas a máme tu vybudované slušné kontakty na poli pracovného trhu. Najčastejšie nachádzajú naši klienti uplatnenie v gastronómii, stavebníctve, službách. Častým úvodom Vašej pracovnej histórie tu v Manchestere sú práce v továrni, v sklade. Každý tyždeň dostávame ponuky prac.agentúr na rôzne pracovné pozície.

Minimálny plat je 5.35 GBP hrubého.
Prácu negarantujeme, ale pomôžeme.
.


Veľmi cenenou informáciou je pre Vás iste skutočnosť, že ani za pomoc v rámci nájdenia práce nič neplatíte.

Podnikanie vo Veľkej Británii

Podnikanie prakticky v akomkoľvek obore vo Veľkej Británii nie je zložité. Podľa THE ECONOMIST POCKET WORLD IN FIGURES je Veľká Británia v podmienkach k podnikaní druhá na svete hneď za Holandskom pred USA. Najobľúbenejšou formou vlastníctva firmy je Ltd., obdoba českého s.r.o. Úzko spolupracujeme so spoločnosťou FORMATIONS direct limited.


Manchester, 37 kB

Chcete sa spýtať na podrobnosti?