www.manchester.cz www.manchester.sk www.manchester.pl www.manchester.hu www.manchester.com.es www.manchester.co.ee www.stayinmanchester.co.uk

Ubytovanie

Štandardné ubytovanie
Ponúkame ubytovanie typu house share v lokalitách Manchester, Salford, Bury, Ashton Under Lyne, Traffordu (všetko Greater Manchester/západný Manchester). Ubytovanie je poskytované v domoch starých maximálne 5 rokov, a to v dvojlôžkových izbách. Kapacita domu je 5-8 osôb. Všetky nami poskytované domy sú zariadené nábytkom, vrátane vybavenej kuchyne (chladnička, pračka, riad, mikrovlnná rúra, príbory, taniere), v izbách postele, prikrývky, vankúše, skrine. V každom dome je TV. Všetky naše domy sú vyberané v miestach s dobrou dostupnosťou na MHD. Väčšina domov je vzdialená do 30tich minút pešej chôdze od centra Manchesteru.
Upozorňujeme Vás na nutnosť vziať si s sebou vlastné povlečenie.
FOTOGALERIE

Cenník štandardného ubytovania v Manchesteri

Popis Cena
Dvojlôžková izba HOUSE SHARE 190 GBP / měsíc (za 1 osobu)
Registračný poplatok (rezervácia, príprava zmluvy ) 50 GBP
Depozit (vratný v rámci dodržanie 14 dennej výpovednej lehoty) 50 GBP
Amortizácia (opotrebovanie) 25 GBP

Neprobyvaťé nájomné nevracíme


Nadštandardné ubytovanie v Hulme
Najnovšie ponúkame ubytovanie v luxusnejších domoch v štvrti Hulme, ktorá sa nachádza v južnej časti Manchesteru. Domy sú vo vyššom štandarde - okrem štandardného vybavenia (vybavené kuchyne - chladnička, práčka, riady, mikrovlnnná rúra, rýchlovarná kanvica, príbory, taniere, v izbách postele, prikrývky, vankúše, skrine) sú vybavené štýlovým nábytkom, práčkou so sušičkou, žehličkou a žehliacou doskou, každá izba má vlastnú TV. Veľkou výhodou je aj lokalita domov - v podstate v centre Manchesteru (ostatné naše domy sú väčšinou na predmestí Manchesteru, odkiaľ trvá cesta do centra 20-30 minút).
FOTOGALÉRIE

Cenník NADŠTANDARDNÉHO ubytovania v CENTRE Manchesteru

Popis Cena
Dvojlôžková izba HOUSE SHARE v 3pokojovém domě 210 GBP / měsíc (za 1 osobu)
Registračný poplatok (rezervácia, príprava zmluvy ) 50 GBP
Depozit (vratný v rámci dodržanie 14 dennej výpovednej lehoty) 50 GBP
Amortizácia (opotrebovanie) 25 GBP

Neprobyvaťé nájomné nevracíme


Doprava

Do Manchesteru sa dostanete najľahšie letecky, veľmi priaznivé ceny ponúka nízkorozpočtová spoločnosť SkyEurope.

Autobusovú dopravu Vám neodporúčame, priama linka z SR neexistuje a v prípade použitia kombinácie Slovensko (Bratislava) – Londýn a Londýn - Manchester strávite desiatky hodín na cestách a cenovo vyjde cesta obdobne ako u leteckej dopravy.

Po príjazdu / príletu do Manchesteru Vám môžeme zaistiť vyzdvihnutie na letisku Manchester International Airport alebo na autobusovej stanici Coach Station Manchester

Cenník dopravy

Popis Cena
Z letiska Manchester International Airport 25 GBP
Z autobusovej stanice Coach Station zdarma

Cena dopravy sa platí za vozidlo, nie za počet ľudí

Služby - ilustrácia, 21 kB

Chcete sa spýtať na podrobnosti?